Nachtkastje Albany - 46x40x70cm - 2 lades - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Albany - 46x40x70cm - 2 lades - eikdecor
€ 109,00
€ 182,00
Veilig betalen
Nachtkastje Albany 46x40x70cm uit MDF met afwerking in eikdecor en zwart stalen onderstel. Met twee lades.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000105051 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 70,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Albany combineert Scandinavisch design met industriële invloeden en is een perfecte toevoeging aan elk modern interieur. Dit nachtkastje is gemaakt uit MDF met afwerking in melamine in eikdecor. De subtiele verticale lijnen op de fronten zorgen voor een grafisch accent, terwijl de zwarte metalen handgrepen en poten het kastje een stoere uitstraling geven. Het kastje biedt genoeg plaats voor een lamp of een glas water, en dankzij de twee ruime lades heb je volop opbergruimte om al je essentials netjes op te bergen. Ontdek de volledige collectie Albany op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's