Nachtkastje Beppu met 1 lade - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGPP-38-533-17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 28,00 cm |
| Lengte Product - cm | 39,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit simpele, maar moderne en elegante nachtkastje Beppu van Emob is werkelijk overal inzetbaar. Dit compacte meubel uit spaanplaat is uitgerust met 1 schuiflade, die op zijn beurt is voorzien van een gebogen handgreep. Onder de lade heb je bovendien nog een open opbergvak, zodat je alledaagse spullen zoals boeken en decoratie eenvoudig en snel kan opbergen. Kortom, een erg handig meubel voor een klein prijsje! Ontdek ook de andere meubelen en uitvoeringen van dit Beppu-nachtkastje van Emob op onze website.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Emob