Nachtkastje Elora 3 laden - wit
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Elora 3 laden - wit
€ 89,95
€ 119,00
Veilig betalen
Wit nachtkastje Elora met 3 laden. Gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN1556 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit modern vormgegeven nachtkastje is uitgerust met 3 laden waarin je jouw nachtkleding, boek en andere spullen kwijt kan. Nachtkastje Elora is gemaakt van spaanplaat met witte afwerking. Ook verkrijgbaar in andere kleuren en met 2 laden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori
Finori is een Duits bedrijf dat al sinds 2002 zelfbouwmeubelen levert over de hele wereld. Finori’s creatieve team gaat steeds op zoek naar de nieuwste trends en originele oplossingen voor jouw woon-, eetkamer en kantoor. Veel gebruikte materialen hierbij zijn o.a. hout, metaal, kunststof, glas en stof. Niet alleen prijs-kwaliteit is belangrijk voor Finori, ook het milieu neemt bij hen een belangrijke plaats in. Neem hier een kijkje naar ons uitgebreide assortiment Finori-meubelen en laat je verrassen! Neem zeker even een kijkje bij de salontafels, vitrinekasten, dressoirs, eetkamertafels, tv-meubels en nachtkastjes van Finori.
Bekijk alle producten van Finori ->
Productvragen
Close in
's