Nachtkastje Elvira 2 lades - witte eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Elvira met 2 laden, gemaakt van spaanplaat met eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OL-ELVI-BST5046 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 58,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van de Elvira-collectie creëer je een moderne slaapkamer die gezelligheid uitstraalt. Kenmerkend voor deze meubelen zijn hun strakke, no-nonsense design en hun lichte eikdecor dat zorgt voor een cosy sfeer in de slaapkamer.
Dit nachtkastje beschikt over 2 praktische laden waarin je enkele spullen kan bewaren. Combineer met de andere meubelen van de Elvira-collectie en maak jouw slaapkamer compleet!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob