Nachtkastje Malika - beukenhout /wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Malika, gemaakt van spaanplaat met imitatieprint van wit kastanjehout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder nachtkastje |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTG71140 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 38,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met kinderkamer Malika kan jouw dochter slapen in een echte meisjeskamer zonder dat het geheel al te girly aandoet. Dit nachtkastje is onmisbaar naast het eenpersoonsbed. Je kan er een nachtlampje op plaatsen en je lievelingsboek en andere kleine spullen bewaren in het kastje zelf, dat afgesloten wordt door een deurtje.
Nachtkastje Malika is gemaakt van spaanplaat met een decoratieve imitatieprint van wit kastanjehout. De poten zijn gemaakt van onbewerkt beukenhout. Het deurtje kreeg een subtiele grafische print en de handgreep is gemaakt van wit porselein met een oudbronzen detail.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami