Nachtkastje Mistra 1 lade - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Mistra 1 lade - wit
€ 135,00
€ 209,00
Veilig betalen
Nachtkastje Mistra, uitgerust met 1 lade. Gemaakt uit massief eikenhout en MDF.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000060638 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 61,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Fleur uw slaapkamer op met dit elegante nachtkastje van de Mistra-collectie. De lade biedt praktische opbergruimte zodat u uw benodigdheden bij het bed kunt bewaren. Het witte blad vormt een mooi contrast met het gelakte eiken onderstel en maakt het perfect voor elke slaapkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's