Nachtkastje Wave XS met 1 lade - Massief mangazand
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Wave XS met 1 lade - Massief mangazand
€ 119,00
€ 153,00
Veilig betalen
Massief mangohouten nachtkastje met golfpatroon, compact ontwerp en eenvoudige muurbevestiging. Voegt een rustige, gestructureerde look toe aan elke slaapkamer.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2299-16ZA |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 32,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 19,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Mangohout |
| Aantal pakketten | 1 |
Het nachtkastje Wave XS is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke slaapkamer. Dit compacte nachtkastje is gemaakt van massief mangohout met een zandkleurige afwerking en heeft één lade voor handige opbergruimte. Het unieke verticale golfpatroon op de voor- en zijkanten zorgt voor een rustgevende en gestructureerde look. Dit nachtkastje kan eenvoudig aan de muur worden bevestigd met een strip met schroefgaten en maakt deel uit van de Wave-serie, die een samenhangende look biedt voor de inrichting van je slaapkamer. Upgrade je slaapkamer vandaag nog met het Wave XS nachtkastje!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's