Opbergkast / schoenenkast Landwood
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Opbergkast / schoenenkast Landwood in landelijke stijl, gemaakt van spaanplaat. Beschikt over 5 legplanken en 1 lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 49.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN1734 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de meubelen van de Landwood-collectie geef je jouw interieur een landelijke make-over. De witte meubelen stralen rust uit en vormen een mooie combinatie met de subtiele, metalen handgrepen. De meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en MDF en zijn afgewerkt met een laagje melamine.
Deze multifunctionele kast kan je gebruiken als opbergkast, maar ook als schoenenkast. Je kan de legplanken immers zowel recht als schuin installeren. Deze kast beschikt over 5 legplanken en 1 lade.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori