Salontafel Vita - Ø80x45 cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Vita - Ø80x45 cm - zwart
€ 105,00
€ 171,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle zwarte salontafel | Duurzaam stalen frame | Ruim formaat Ø80x45 cm | Modern ontwerp met melaminefolieafwerking
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.3 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN2101510 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Vita salontafel in zwart is de perfecte aanvulling voor elke moderne woonkamer. Het strakke ontwerp heeft een zwart tafelblad en frame gemaakt van duurzaam staal, spaanplaat en melaminefolie. Met een afmeting van Ø80x45 cm biedt deze salontafel voldoende ruimte voor drankjes, snacks en decor. De zwarte kleur voegt een vleugje verfijning toe aan elke ruimte. Verfraai je woonkamer vandaag nog met de stijlvolle en functionele Vita salontafel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's