Set van 3 opbergzakjes Spring
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set van 3 opbergzakjes Spring
€ 45,00
€ 75,00
Veilig betalen
Set van 3 opbergzakjes van de Spring-collectie.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Wasbaar | 30°C |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VITX10013 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen, Roze |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 3,00 cm |
| Materiaal | Katoen Katoen is een zachte, eencellige vezel, die uit de opperhuid van de zaden van de katoenplant groeit. De vezels worden tot draden gesponnen en als zodanig gebruikt om zacht, luchtdoorlatend textiel van te maken. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak je (half)hoogslaper compleet met deze handige opbergzakjes van de Spring-collectie! Elk zakje heeft een roze achtergrond en een kleurrijk vakje met print.
Materiaal: katoen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's