Bedtent Princess II
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bedtent Princess voor halfhoogslaper Alex, Charlotte, Astrid of Sofie. Als je een andere halfhoogslaper hebt, dien je de versie met velcro aan te kopen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.5 |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VITX10021 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Beige |
| Breedte Product - cm | 140,00 cm |
| Lengte Product - cm | 235,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 0,50 cm |
| Materiaal | Katoen Katoen is een zachte, eencellige vezel, die uit de opperhuid van de zaden van de katoenplant groeit. De vezels worden tot draden gesponnen en als zodanig gebruikt om zacht, luchtdoorlatend textiel van te maken. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze bedtent is een echte must have voor kleine prinsesjes. Het speelgordijn is bedrukt met een prinses, een kasteel en een koets en bestaat uit 3 zijden die je aan halfhoogslaper Sofie, Alex, Astrid en Charlotte kan bevestigen. Wil je deze tent bevestigen aan een andere halfhoogslaper? Onderaan kan je de bundel aankopen met extra velcro.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack