Tweepersoonsbed Zulema 140x200 - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Grijs tweepersoonsbed Zulema voor een matras van 140x200, gemaakt uit polyester, schuim en multiplex.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 140 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 160 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-SE-902 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 150,50 cm |
| Lengte Product - cm | 212,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 100,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel, Polyester Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn., Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 2 |
Dit grijze tweepersoonsbed Zulema 140x200 is een voltreffer voor wie graag dicht bij de vloer slaapt, maar toch een modern design verkiest! Dit zachte, grijze bed uit polyester, schuim en multiplex rust op kleine, bruine pootjes van 10 cm. Het hoofdbord is voorzien van twee stijlvolle, horizontale stiknaden. De zijpanelen zijn ongeveer 17cm hoog. De lattenbodem met twee keer 15 latten is inbegrepen bij het bed, de matras niet. Het Zulema-bed is bij Emob ook beschikbaar voor een matras van 160x200 en 180x200.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar