Uitschuifbare eettafel Samine 90x160/220 - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Samine in witte spaanplaat met tafelblad in eikdecor. Uitschuifbaar van 90x160 cm tot 90x220 cm.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 79 |
| Hout/look | Eik |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGIS-20G9UH01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 4 |
Ga voor de modern landelijke woonstijl met de meubelen van de Samine-reeks, die zijn gemaakt uit spaanplaat in het wit en met afwerkingen in eikdecor. De reeks bestaat ook in grafietkleur. Deze praktische eettafel is ideaal als je een compacte tafel wil, maar ook als je extra plaatsen wil creëren. Je kan ze namelijk gemakkelijk uitschuiven van 160 cm tot 220 cm. Uitzonderlijk aan de tafel zijn de geribbelde poten. Bekijk ook eens de bijhorende eetbanken!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob