Vitrinekast Split 2 deuren - artisan eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vitrinekast Split met artisan eikdecor en 2 (glas)deuren.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 100.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Buffetkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ1D250 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 170,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Split collectie bestaat uit moderne woonkamermeubelen met
een warm artisan eikdecor. De spleten in de meubelen zorgen voor een originele
toets en maken je woonkamer net dat tikkeltje anders. De meubelen zijn uit spaanplaat
en volledig gemaakt in Frankrijk.
Deze Split vitrinekast heeft 2 deuren uitgerust met een soft-close
systeem. Aan de 4 nissen achter de glasdeur kan ook optioneel ledverlichting
worden toegevoegd.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami