Wandnachtkastje Ashton - 35x32x22cm - 1 lade - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandnachtkastje Ashton - 35x32x22cm - 1 lade - grijs
€ 57,95
€ 95,00
Kleur
Veilig betalen
Wandnachtkastje Ashton 35x32x22cm uit grijsgelakt MDF. Met één lade en één legplank.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Zwevend |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107182 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 22,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak kennis met het Ashton nachtkastje, een stijlvolle en functionele aanvulling voor elke slaapkamer. Dit nachtkastje is gemaakt van grijs gelakt MDF met metalen rails en is zowel duurzaam als strak. De volledig uittrekbare lade en het open vak bieden voldoende opbergruimte voor al je benodigdheden. De handige muurbevestiging maakt eenvoudige installatie mogelijk en bespaart kostbaar vloeroppervlak. Met zijn compacte afmetingen van 35x32x22,5 cm is het Ashton nachtkastje perfect voor kleine ruimtes. Verfraai je slaapkamer vandaag nog met nachtkastje Ashton!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's