Wave rond mangohouten nachtkastje - zandkleurig
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wave rond mangohouten nachtkastje - zandkleurig
€ 155,00
€ 194,00
Veilig betalen
Rond mangohouten nachtkastje met golfdesign. Duurzaam, ruimtebesparend, eigentijds. Onderdeel van Wave serie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2311-16ZA |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 20,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Mangohout |
| Aantal pakketten | 1 |
Het Wave ronde nachtkastje is een stijlvolle en milieuvriendelijke toevoeging aan elke slaapkamer. Dit eigentijdse nachtkastje is gemaakt van duurzaam mangohout met een zandkleurige afwerking en heeft een uniek golfontwerp en een handige lade voor opslag. Het innovatieve wandbevestigingssysteem creëert een zwevend uiterlijk, perfect om ruimte te besparen in kleinere kamers. Ontdek de volledige Wave serie voor bijpassende meubels om je slaapkamerinrichting compleet te maken. Ervaar vandaag nog de schoonheid en functionaliteit van het Wave ronde nachtkastje.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's