Kajuitbed Sablo metaal 90x200 - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Zetelbed Sablo van metaal in een witte kleur. Lattenbodem inbegrepen, matras 90x200 niet.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Kajuitbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO88109-1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 92,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit metalen zetelbed is ideaal voor in de logeerkamer of de kinderkamer. Door de verhoging van de metalen structuur aan de zijkant hoef je enkel wat kussens te leggen en je tovert het bed om in een zetel! En dat is niet alles: je krijgt er meteen een lattenbodem bij. Het bed is beschikbaar in een witte kleur en heeft sierlijke lijnen als decoratie. Bestel nu en geniet van dit plaatsbesparende kajuitbed!
De matras is niet inbegrepen. Daarom raden we ja onze Comfort-matras aan. Dit is een kwalitatieve kindermatras voor een scherpe prijs!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau