3-delige kledingkast Casami Bruges - 173x37x172 cm - Blauw/roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set kasten Casami Bruges voor de kinderkamer met een boekenkast in wit en een kledingkast met roze deur en één met een blauwe deur. Gemaakt uit MDF
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VICSCO3401 |
| Gewicht in kg per stuk | 100.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw, Roze |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hoogte Product - cm | 171,50 cm |
| Lengte Product - cm | 172,80 cm |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Aantal pakketten | 3 |
Haal een speelse sfeer in de kinderkamer met de kledingkast Casami Bruges. Voor het design van de kledingkast inspireerde de fabrikant zich op de typische Brugse rijhuizen. Deze combinatie bestaat uit:
-boekenkast 58x37x172cm
-2x kledingkast 58x37x172cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack