Bed met onderbed Twist - 90x200cm - met twee lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eenpersoonsbed Twist 208x95x73cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met twee opberglades. Bed en onderbed met een ligoppervlak van 90x200cm. Matras en lattenbodems niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 73.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 2 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Ja |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB404693 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 95,30 cm |
| Lengte Product - cm | 207,90 cm |
| Hoogte Product - cm | 72,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het Twist bed is een slimme en stijlvolle oplossing voor de slaapkamer of logeerkamer. Dankzij het strakke ontwerp en de witte afwerking past dit bed moeiteloos in verschillende interieurstijlen, van modern tot minimalistisch. Het bed beschikt over een extra onderbed, waardoor je eenvoudig een tweede slaapplaats creëert. Zowel het bed als het onderbed hebben een ligoppervlak van 90 x 200 cm, ideaal voor logees of voor gebruik in een kinder- of tienerkamer. Daarnaast is het bed voorzien van twee praktische opberglades onderaan. Deze bieden handige extra ruimte voor beddengoed, kussens, dekens of andere spullen die je graag netjes uit het zicht bewaart. Met het Twist bed kies je voor een comfortabele en praktische slaapoplossing met extra opbergruimte. De matrassen en lattenbodems zijn bij dit bed niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA