Bed met opbergruimte Eveline 140x190 - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tweepersoonsbed Eveline met 2 lades, 2 vakken en achterbouw met legplanken, 140 x 190 cm. Kleur: wit
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 67.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 190cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor matras | 140 x 190cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 160 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 2 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH0D050 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 171,00 cm |
| Lengte Product - cm | 211,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 71,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het Eveline tweepersoonsbed is meer dan enkel een bed. Je beschikt namelijk over heel wat opbergruimte waardoor je slaapkamer ordelijk houden voortaan kinderspel is!
Zo bestaat het hoofdbord van het Eveline bed uit meerdere legplanken waarop je boeken en andere spullen kwijt kunt. Het bed is ook uitgerust met 2 grote lades op wieltjes aan de linkerkant en met 2 opbergvakken aan de rechterkant. Als je de lades liever aan de andere kant wilt, dan is dit ook mogelijk.
Met z'n compacte afmetingen (140 x 190 cm) en afwerking in tijdloos wit is dit bed bovendien makkelijk te integreren in elke moderne slaapkamer. Een bijpassende matras en lattenbodem(s) kun je uitkiezen in de webshop.
- Materiaal: spaanplaat
- Gemaakt in Frankrijk
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami