Bed Petrus 140x200 met 2 lades - wit/drijfhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bed Petrus met twee schuiflades, gemaakt uit spaanplaat in wit en drijfhoutdecor. Lattenbodem en matras niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 73 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Opties | Met lades |
| Geschikt voor matras | 140 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 180 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 2 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBB-22-320-O4 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 146,00 cm |
| Lengte Product - cm | 205,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 89,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Bed Petrus 140 x 200cm, ideaal voor wie twijfelt tussen een eenpersoons- en tweepersoonsbed. Met dit moderne bedmeubel heb je precies wat je zoekt, aangezien er aan de zijkant ook telkens een praktische schuiflade geïntegreerd werd. Het Petrus-bed is opgebouwd uit spaanplaat in drijfhoutdecor en zijvlakken in wit.
De matras en de lattenbodem zijn niet inbegrepen. Die kan je apart op onze website aanschaffen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob