Extra legplank voor Kledingkast Lara 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Extra legplank voor Kledingkast Lara 2 deuren - wit
€ 43,95
€ 75,00
Veilig betalen
Extra legplank voor de kledingkast Lara 2 deuren uit spaanplaat.
Productinformatie
| SKU-Emob | VILAW2LP14 |
| Gewicht in kg per stuk | 3 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 1,80 cm |
| Lengte Product - cm | 52,10 cm |
| Breedte Product - cm | 51,60 cm |
Heb je de kledingkast Lara gekocht en kan je wel wat extra opbergruimte gebruiken? Dan kun je bij ons apart een extra legplank bestellen. Deze plank van 52cm breed en 51cm diep past perfect in de kledingkast Lara met 2 deuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's