Nachtkastje Lara met opbergruimte - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VILANA1214 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 44,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bij een kinderbed hoort natuurlijk ook een nachtkastje. Deze nachttafel in MDF is wit van kleur en beschikt over een deur met daarachter 2 opbergvakken. Het deurtje kan je op 2 verschillende manieren monteren. Bovendien gaat het zeer langzaam en vanzelf dicht dankzij het soft-close systeem. Jouw kleine schat kan dus allerlei spulletjes opbergen in dit nachtkastje. De horizontale lijnen zorgen voor een leuk effect.
Vervolledig hier jouw kinderkamer Lara aan een zachte prijs. Ontdek ook de kamer Robin die in dezelfde stijl werd ontworpen. Of ga je voor een leuke kleurencombinatie? Bekijk dan zeker de kinderkamers Valentine en Josh.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack