Kinderkamercombinatie Lara 5-wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kinderkamer Lara is gemaakt uit witgelakt massief dennenhout en MDF.
Productinformatie
| SKU-Emob | VILACO07 |
| Gewicht in kg per stuk | 244.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hoogte Product - cm | 0,00 cm |
| Lengte Product - cm | 0,00 cm |
| Breedte Product - cm | 0,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 10 |
Het strakke en tijdloze design van kinderkamer Lara en de witte kleur maakt dat deze kinderkamermeubelen gemakkelijk een plekje zullen vinden in de meeste interieurs. Deze hedendaagse kinderkamer bestaat uit een kajuitbed 90x200 cm met lattenbodem en bedlade 90x200 cm (matrassen van 90x200 cm niet inbegrepen), een 3-deurs kleerkast 166x57x205 cm en 2 hangplanken 100x24x5 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack