Garderobe Allan 59cm met 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.98 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM3577-84 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 59,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 197,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de witte, moderne Allan-reeks van Germania scheer je hoge toppen. Je inkomhal steekt in een trendy jasje door deze garderobekast met twee deuren. De hoogglanzende fronten in thermogevormde MDF doen het meubel schitteren - letterlijk en figuurlijk. Maar ook op het vlak van specificaties scoort het meubel goed. De net geen twee meter hoge garderobekast met metalen handgrepen beschikt namelijk over een uittrekbare kledingstang en vijf verstelbare legplanken. De slanke reus ontpopt zich zo tot een stijlvolle opbergmogelijkheid voor je jassen, mantels, handtassen en andere accessoires. Ontdek deze Allan-reeks en ook andere collecties van Germania op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania