Halfhoogslaper Gaby met bureau - 118x239x96 cm - Wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Halfhoogslaper Gaby is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en heeft een afwerking eikenhout.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 70 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Halfhoogslaper |
| Met bureau | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 75 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1961 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 238,90 cm |
| Lengte Product - cm | 117,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 95,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Sla twee vliegen in één klap met halfhoogslaper Gaby! Dankzij zijn slimme ontwerp slaap je als nooit tevoren en maximaliseer je tegelijkertijd de beschikbare ruimte in de kamer. Het ingebouwde bureau naast het bed biedt een handige werkruimte waar je in alle rust kan studeren of creatief bezig zijn.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman