Halfhoogslaper met bureau Moscon 90x200 - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte halfhoogslaper Moscon met accenten in Jackson eikdecor. Het bed is samengesteld uit een ligoppervlak, een bureau met wieltjes en een geïntegreerde kast met open opbergvakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 114 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Met opbergruimte |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Hout/look | Eik |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Halfhoogslaper |
| Met bureau | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geperforeerde bodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2530COMB |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 118,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 118,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 5 |
Een relatief kleine kinderkamer? Geen nood, want met dit Moscon combi-bed bespaar je heel wat ruimte. Het unisex bedmeubel is voorzien van een bureau met wieltjes, dat eenvoudig onder het bed kan geschoven worden. Daarnaast is er ook een kastgedeelte met vier open opbergvakken aan de zijkant, alsook een legplank aan het voeteinde van het bed. Het bed zelf is bereikbaar via het laddertje aan de linkerkant. Het bed is vervaardigd uit spaanplaat in wit heeft bijvoorbeeld op het bureaublad of aan de zijkanten van het laddertje accenten in jackson-eikdecor.
Nu heb je enkel nog een matras nodig! Daarvoor raden wij onze Comfort-matras van 90 x 200 cm aan.
Bekijk meer
Klantenreviews
Niet goedkoop maar goede kwaliteit. Wel waar voor je geld.
Merkeninformatie
Over Parisot