Hemelbed Charlotte 90x200 - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wit hemelbed Charlotte van massief den, geschikt voor een matras van 90 x 200 cm. Lattenbodem inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Hemelbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIPIHB9014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 97,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 191,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Op zoek naar een hemelbed zonder overbodige franjes? Dan zal het strakke design van hemelbed Charlotte jou wel bekoren. Dit witte bed is gemaakt van massief den en kan je zo op zich in de kinderkamer installeren of naar wens aankleden met een mooi gordijn.
Hemelbed Charlotte is geschikt voor een matras van 90 x 200 cm. We raden je hiervoor onze Comfort matras aan. Een extra pluspunt is dat de lattenbodem reeds is inbegrepen.
Dit bed is ook verkrijgbaar in taupe en in de afmetingen 140 x 200 cm.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Vipack