Hoogslaper Claire 140x200 met zetelbed - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoogslaper Claire 140x200 cm uit witgelakt dennenhout, inclusief lattenbodem. Met zetelbed.
Productinformatie
| SKU-Emob | VIPICOMZ141431 |
| Gewicht in kg per stuk | 81.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Hoogslaper |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 190,00 cm |
| Lengte Product - cm | 215,00 cm |
| Breedte Product - cm | 209,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 5 |
Deze hoogslaper maakt deel uit van de populaire collectie Claire. Het bed is gemaakt uit massief den en is wit gelakt. De lak is op waterbasis en bevat geen schadelijke stoffen. Deze hoogslaper is uitgerust met een uitvalbeveiliging.
Je bereikt veilig het slaapgedeelte via de praktische ladder. De ruimte onder het bed kan je gebruiken voor het bijgeleverde zetelbed. zo creëer je een knus zithoekje, en heb je snel een logeerbed klaar.
De lattenbodem is inbegrepen. De matras dien je nog apart aan te kopen. We raden je hiervoor onze Comfort matras aan van 140x200 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack