Huisbed Forrest - 90x200cm - met glijbaan, opbergboxen en bedtent - beukenhout - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Huisbed Forrest - 90x200cm - met glijbaan, opbergboxen en bedtent - beukenhout - wit
€ 1.357,00
€ 2.039,00
Veilig betalen
Huisbed met glijbaan Forrest uit hoogwaardig massief beukenhout. Inclusief lattenbodem van 90x200cm. Inclusief twee opbergboxen en bedtent.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | VIFOCOHBGBLDTX14 |
| Gewicht in kg per stuk | 95 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Halfhoogslaper met glijbaan |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Thema | Huis |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 185,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Hout | Beukenhout |
| Aantal pakketten | 5 |
Het huisbed Forrest met glijbaan is de perfecte combinatie van comfort, stijl en plezier voor de slaapkamer van je kind. Gemaakt van hoogwaardig Europees beukenhout is dit bed niet alleen stevig en duurzaam, maar straalt het ook een stijlvol Belgisch design uit. De glijbaan en bedtent voegen een speels element toe aan het bed, waardoor het een leuke en spannende plek wordt voor je kind om te slapen en te spelen. Dankzij de bijhorende set opbergboxen heb je handige opbergruimte voor speelgoed, boeken en andere spullen. Met zijn ongeëvenaarde stevigheid en bijgeleverde lattenbodem van 90x200cm is dit bed ontworpen om jarenlang mee te gaan. Bij dit bed is geen matras inbegrepen. Trakteer je kind op een bed dat zowel functioneel als stijlvol is met het huisbed Forrest met glijbaan.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's