Kajuitbed Friedrich | 211,2 x 98,2 x 68 cm | Met bedlade | Milky Pine-design
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kajuitbed Friedrich uit massief dennenhout met bijhorende bedlade. Lattenbodem inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VIFZCO90RB10 |
| Gewicht in kg per stuk | 49.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Kajuitbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 68,00 cm |
| Lengte Product - cm | 211,20 cm |
| Breedte Product - cm | 98,20 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
De bedden uit de collectie Friedrich combineren stijl met functionaliteit. Dit kajuitbed is gemaakt uit massief dennenhout en is voorzien van een lattenbodem. Het hout zorgt voor een warme en natuurlijke look en het ontwerp geeft het bed een rustige uitstraling. Het bed is voorzien van een bedlade die kan gebruikt worden voor extra opbergruimte, of met een extra matras als logeerbed. Bekijk ook de andere bedden uit het gamma voor nog meer opbergoplossingen. De collectie Friedrich is ook verkrijgbaar in het wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack