Kastenwand Sammie - 203x43x61cm - 2 deuren & 3 lades - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kastenwand Sammie - 203x43x61cm - 2 deuren & 3 lades - eikdecor
€ 386,95
€ 679,00
Veilig betalen
Kastencombinatie Sammie 203,10x43x61,5cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. Met twee deuren en drie lades met soft close-sluiting.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | VISACOKDBIKS12 |
| Gewicht in kg per stuk | 60.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder opbergkast |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Hoogte Product - cm | 61,50 cm |
| Lengte Product - cm | 203,10 cm |
| Breedte Product - cm | 43,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Aantal pakketten | 3 |
Op zoek naar handige opbergruimte voor de kinderkamer? Deze kastencombinatie past perfect onder de halfhoogslaper Sammie, maar kan ook apart gebruikt worden. Dankzij het compacte formaat zijn deze ideaal voor kleinere kamers. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat en zijn afgewerkt in melamine in eikdecor. Achter de twee deuren, drie lades en in de twee open vakken heb je plaats genoeg om allerlei spullen zoals speelgoed, boeken of kledij op te bergen. De deuren en lades zijn voorzien van soft close-sluiting, voor extra gebruiksgemak. Combineer met de andere meubels Sammie voor een multifunctionele oplossing in de kinderkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's