Kinderbed New York 90x200cm metaal - blauw
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Blauw metalen bed van het Belgische merk Vipack.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VINYBE9007 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 98,00 cm |
| Lengte Product - cm | 210,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 111,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
Voeg een industriële toets toe aan de kinderkamer met dit blauwe metalen bed (90x200cm). Gemakkelijk te combineren met andere stijlen. Verkrijgbaar in verschillende kleuren. De lattenbodem is inbegrepen. Neem zeker ook een kijkje naar onze andere bed toebehoren en koop hier jouw matras aan een voordelige prijs.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack