Kledingkast Amori meisjes - met 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kledingkast Amori meisjes - met 2 deuren - wit
€ 709,00
€ 1.275,00
Veilig betalen
2-deurs kast gemaakt van wit gelakt MDF met 2 legplanken en 1 roede.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 79.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIAMKL1214 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 57,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 190,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 3 |
Een romantische meisjeskamer vraagt om een klassevolle kleerkast.
Deze 2-deurs kast gemaakt van wit gelakt MDF telt een kledingroede en 2 legplanken (1 bovenaan en 1 onderaan).
De schattige versiering voegt een vleugje charme toe aan jouw meisjeskamer!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's