Fulgor kroonluchter | metalen frame | verstelbare hoogte | zwart antiek

Kleur

Dit product wordt gratis verzonden.
Betaal in termijnen met Alma
Fulgor kroonluchter heeft een metalen behuizing met een zwarte antieke kleur. Hij heeft een metalen kap met een diameter van 31 cm en een hoogte van 21 cm. De kroonluchter heeft een afmeting van 55 x 55 x 116 cm en een voetplaat met een diameter van 40 cm en een hoogte van 3 cm. De kroonluchter wordt geleverd met een snoer van 90 cm en heeft een IP20-classificatie. De kroonluchter heeft 3 x E27 fitting met een maximum van 40 W. De kroonluchter is in hoogte verstelbaar. Lees meer

Veilig betalen

bancontact visa mastercard american express sofort apple pay paypal alma

Productinformatie

Soft Close Nee
Montage vereist Nee
Matrasbodem inbegrepen Nee
Lade(s) inbegrepen Nee
Matras inbegrepen Nee
Merk Emob
SKU-Emob AG942FLG1609
EAN 8683342835602
Materiaal Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud.
Kleur Zwart
Totaal Gewicht kg 3.153
Maak kennis met de Fulgor kroonluchter - een prachtige verlichtingsarmatuur die een vleugje elegantie en verfijning toevoegt aan elke ruimte. Deze kroonluchter is gemaakt van duurzaam metaal, gaat lang mee en is perfect voor zowel residentiële als commerciële omgevingen.Een van de belangrijkste kenmerken van de Fulgor Chandelier is de metalen kap. Met een diameter van 31 cm en een hoogte van 21 cm voegt de metalen kap een chique en eigentijds accent toe aan het totale ontwerp. De kap versterkt niet alleen de esthetische aantrekkingskracht van de kroonluchter, maar beschermt ook de lampen en bedrading, waardoor veiligheid en een lange levensduur gegarandeerd zijn.Met zijn afmetingen van 55 x 55 x 116 cm is de Fulgor kroonluchter de perfecte maat om in elke kamer een statement te maken. Of je hem nu ophangt in je eethoek, woonkamer of foyer, deze kroonluchter creëert een centraal punt en verhoogt de sfeer van de ruimte. De voetplaat, met een diameter van 40 cm en een hoogte van 3 cm, zorgt voor stabiliteit en geeft de kroonluchter een strakke en gepolijste look.Een andere geweldige eigenschap van de Fulgor kroonluchter is de verstelbare hoogte. Met een kabellengte van 90 cm kun je de hoogte gemakkelijk aanpassen aan je specifieke behoeften en voorkeuren. Dit maakt hem ideaal voor kamers met hoge plafonds of voor wie een dramatisch en opvallend effect wil creëren.De Fulgor kroonluchter is ontworpen met het oog op functionaliteit. Met een IP20-classificatie is de kroonluchter beschermd tegen vaste voorwerpen groter dan 12 mm, zodat je er zeker van kunt zijn dat de kroonluchter veilig is voor gebruik binnenshuis. Bovendien heeft de kroonluchter drie E27 stopcontacten, waardoor een maximaal wattage van 40W per fitting mogelijk is. Dit geeft je de flexibiliteit om het juiste type lampen te kiezen om de gewenste lichtsfeer te creëren.De Fulgor kroonluchter is echt een veelzijdig stuk dat naadloos past in elke interieurstijl. De zwarte antieke kleur voegt een vleugje vintage charme toe en maakt het een tijdloze toevoeging aan je huis of bedrijf. Of je nu een moderne, industriële of traditionele inrichting hebt, deze kroonluchter zal je bestaande inrichting aanvullen en een gevoel van verfijning en luxe brengen.Samengevat is de Fulgor kroonluchter met zijn metalen behuizing, metalen kap, verstelbare hoogte en zwarte antieke kleur een must-have verlichtingsarmatuur. De duurzame constructie, het stijlvolle ontwerp en de praktische functies maken het een uitstekende investering voor iedereen die de schoonheid en functionaliteit van zijn ruimte wil verbeteren. Dus waarom wachten? Verhoog je interieur met de Ful

Bekijk meer

Merkeninformatie

Over Emob

Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.

Productvragen

Geen vragen

Dit vind je misschien ook leuk

Lengte: 50 cm
Hoogte: 111 cm
Breedte/diepte: 50 cm
Opviq Kroonluchter | 50cm Diameter | 111cm Hoogte | Vintage Kleur
Lengte: 50 cm
Hoogte: 111 cm
Breedte/diepte: 50 cm
Opviq kroonluchter | METAL BODY | 50 cm Diameter | 111 cm Hoogte | Verstelbare Hoogte | Zwart
Lengte: 125 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 30 cm
Hanglamp Kos 3 lampkappen-Charcoal
199,00
Lengte: 150 cm
Hoogte: 30 cm
Breedte/diepte: 40 cm
Hanglamp Celeste 1 lichtbron - antraciet
Lengte: 67 cm
Hoogte: 111 cm
Breedte/diepte: 17 cm
Opviq Kroonluchter | Metalen Behuizing, In Hoogte Verstelbaar | 67x17cm | Zwart Koper
Lengte: 36 cm
Hoogte: 122 cm
Breedte/diepte: 36 cm
Opviq kroonluchter | Diameter: 36 cm, Hoogte: 122 cm | Verstelbare hoogte | Metalen omhuls
Lengte: 118 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 26 cm
Hanglamp Straight 3 kappen
209,00
Lengte: 80 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 80 cm
Hanglamp Torge Ø80cm
329,00
Lengte: 135 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 32 cm
Hanglamp Punch 3xØ32
229,00
Lengte: 110 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 25 cm
Hanglamp Punch 3xØ25
199,00
Lengte: 70 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 70 cm
Hanglamp Punch Ø70
479,00
Lengte: 128 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 28 cm
Hanglamp Kori ovaal
349,00