Nachtkastje Bronxx Locker metaal 40x60 - mat grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Bronxx in mat grijs met industriële look, gemaakt van metaal. Uitgerust met een legplank.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder nachtkastje |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIBRNA1115 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met een exemplaar uit de Bronxx-collectie kies je voor een type nachtkastje zonder evenknie! De industriële, robuuste look geeft een bijzonder cachet aan dit metalen meubel. Achter het deurtje vind je ook een stevige legplank. Zo kan je spullen opbergen en heb je alles toch snel bij de hand!
De Bronxx-nachtkastjes zijn ook beschikbaar in de kleuren blauw denim, wit, zwart en olijfgroen, telkens in een matte uitvoering.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack