Nachtkastje Charly 1 lade
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Charly - Vervaardigd uit spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2498CH1T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 28,00 cm |
| Lengte Product - cm | 44,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 44,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Nachtkastje Charly van het Franse merk Parisot is vervaardigd uit spaanplaat en hoort bij de gelijknamige kinderkamer die je op onze website kunt aankopen. Er is een opbergvak en een lade. Een absolute must-have in de slaapkamer!
De Charly collectie herken je meteen aan het stijlvolle design. De meubelen zijn lichtbruin en hebben witte accenten.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot