Nachtkastje Eliana met deurtje - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Eliana met greeploos deurtje, gemaakt van spaanplaat met een papieren imitatieprint van naturel lichte eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder nachtkastje |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTG75140 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 36,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Kinderkamer Eliana is een tijdloze kamer die de volledige kinder- en tienertijd van je zoon of dochter meegaat. Alle meubelen van collectie Eliana zijn gemaakt van spaanplaat met een papieren imitatieprint van naturel lichte eik.
Naast een nachtlampje kan je zoon of dochter in dit nachtkastje ook bv. een pyjama, boeken of andere kleinere spulletjes kwijt. Het nachtkastje is voorzien van een greeploos deurtje.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami