Stapelbed Forrest 90x200cm met rolbed - massief beukenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stapelbed Forrest 207x97x175cm uit hoogwaardig massief beukenhout. Inclusief handige bedlade.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VIFOCOSBRB10 |
| Gewicht in kg per stuk | 111.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 175,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 5 |
Het FORREST stapelbed met rolbed is een praktische en stijlvolle toevoeging aan elke slaapkamer. Vervaardigd uit hoogwaardige Europese beuk, straalt dit Belgische design kwaliteit uit op elk niveau. Het stapelbed wordt geleverd met een handig rolbed voor extra slaapplek of opbergruimte. Kies voor tijdloze elegantie met de FORREST collectie voor een rustieke en functionele uitstraling in huis.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack