Stapelbed Jip met kast & lades - 90x190cm - eik/wit/grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stapelbed Jip, geschikt voor 2 matrassen van 90x190 cm. Met kledingkast en 2 lades. Gemaakt uit spaanplaat en afgewerkt met hoogwaardig melamine. Met grijze accenten.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 169.71 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 190cm |
| Aantal personen | 2 personen |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Opties | Met lades, Met kast |
| Geschikt voor matras | 90 x 190cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 2 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geperforeerde bodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1811.11.42.0201 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 107,40 cm |
| Lengte Product - cm | 263,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 147,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 6 |
Stapelbed Jip beschikt niet alleen over 2 slaapplaatsen, maar ook over een kledingkast en 2 lades. In de kledingkast kun je zowel kleren neerleggen als ophangen, omdat de kast naast 2 legplanken ook van een kledingroede voorzien is. Speelgoed, beddengoed en boeken kunnen dan weer opgeborgen worden in een van de 2 handige lades. Het voordeel van dit bed is dat de kast en de ladder zowel aan de linker- als aan de rechterkant van het bed geplaatst kunnen worden. Om ongelukken te vermijden is het laddertje voorzien van gebogen handgrepen en anti-slipstroken. Stapelbed Jip is geschikt voor 2 matrassen van 90x190 cm. Deze zijn niet inbegrepen. Voor dit bed heb je geen lattenbodems nodig. Dit bed is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en is ook verkrijgbaar in andere kleuren. Ontdek ze allemaal op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman