Stapelbed Triple 3-persoons hout - dennenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stapelbed Triple met 3 slaapplaatsen, gemaakt van massief den. Geschikt voor een matras van 90 x 200 cm en 140 x 200 cm. Lattenbodems inbegrepen. Kleur: natuur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 67 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm & 140 x 200cm |
| Aantal personen | 3 personen |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm, 140 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Driepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIPISBMA10 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 158,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 167,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 4 |
Met stapelbed Triple kies je voor een maximale slaapcapaciteit in de slaap- of logeerkamer. Dit stapelbed biedt namelijk plaats aan maar liefst 3 personen. Bovenaan beschik je over een slaapplaats van 90 x 200 cm, geschikt voor 1 persoon, terwijl in het bed onderaan van 140 x 200 cm 2 personen kunnen slapen.
Dit natuurkleurige stapelbed is gemaakt van massief den en beschikt over stevige poten van 6,5 x 6,5 cm. De lattenbodems zijn inbegrepen. De lak is op waterbasis en bevat geen schadelijke stoffen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack