Tv-meubel In-Loft 164cm - oude eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel In-Loft met 2 deuren, 2 laden en 3 open vakken. Gemaakt van spaanplaat met decor van oude eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.01 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | FMD |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FMD556-044 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 135,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de meubelen van de In-Loft collectie creëer je een warm interieur. De meubelen zijn gemaakt van spaanplaat met decor van oude eik en danken hun industriële uitstraling aan de geslaagde combinatie met het stalen frame.
Dit tv-meubel bestaat uit een opbergvak links en rechts met deur. In het midden beschik je over 2 laden. Daarnaast zijn er ook 3 open vakken voorzien, ideaal om jouw digicorder, soundbar enz. te installeren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over FMD