Tv-meubel Tando 160cm met lade & 2 deuren - eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Trando met lade, open vak en opbergvak met 2 deuren. Gemaakt van spaanplaat met eikdecor & zwarte afwerking.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ0J332 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 160,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Op zoek naar meubelen waarmee je je interieur onderdompelt
in een warme sfeer met industrieel tintje? Kies dan voor de Tando-collectie om
je woon- en eetkamer in te richten. Alle meubelen van deze collectie zijn
gemaakt van spaanplaat met een imitatieprint van helvezia eik en zwarte
accenten.
Dit tv-meubel beschikt niet alleen over een ruim bovenblad
om je tv te installeren, maar ook over handige opbergmogelijkheden zoals een
opbergvak met 2 deuren, een open vak en een lade.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami