Halkast Alizee - 100x40x180cm - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Halkast Alizee 100x40x180cm uit spaanplaat met afwerking in melamine en zwart metalen frame. Met 9 haken en 3 legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.26 |
| Aantal paar schoenen | 6 tot 10 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob Exclusive |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | EMGN-SJ-23165 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een georganiseerde en uitnodigende hal met de halkast Alizee. Deze praktische wandkapstok met bankje en schoenenrek biedt de perfecte oplossing om jassen, tassen en schoenen netjes op te bergen. De vestiaire is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor, en een stevig zwart metalen frame. De kapstok is uitgerust met in totaal negen haken voor al je jassen, tassen en accessoires. Het zitbankje en schoenenrek biedt ruim plaats voor tot acht paar schoenen. Met de vestiaire Alizee creëer je een opgeruimde en stijlvolle entree waar alles een vaste plek heeft.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob Exclusive
Ontdek het ‘Emob Exclusives’-gamma, een unieke collectie hoogwaardige bedden, exclusief verkrijgbaar bij Emob. Van eenpersoons- en tweepersoonsbedden tot stapelbedden, halfhoogslapers en kajuitbedden: elk stuk combineert stijl, comfort en functionaliteit. Speciaal ontworpen voor Emob, biedt deze collectie alles wat je nodig hebt voor de perfecte slaapkamerinrichting.