Wandplank Ralphio 160cm - zwart/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandplank Ralphio 160x24x24cm uit spaanplaat. Afwerking in zwart en eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ1X340 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 24,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 24,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De combinatie van zwart met details in eiklook geven de collectie Ralphio een warme en eigentijdse uitstraling. Dankzij het strakke en minimalistische ontwerp kan deze reeks verschillende mensen bekoren. Deze wandplank is gemaakt uit spaanplaat en is ideaal om een kale meur meer pit te geven. Dankzij de drie tussenschotten is ze perfect als boekenplank, of plaats er een mooie kamerplant op. Combineer met de andere meubels uit de reeks Ralphio voor een mooi geheel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami