Wit UV-geschilderd MDF nachtkastje met 2 laden
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wit UV-geschilderd MDF nachtkastje met 2 laden
€ 77,95
€ 117,00
Kleur
Veilig betalen
Modern vierkant nachtkastje Avignon met 2 laden, metalen geleiders en muurbevestiging voor compacte ruimtes. Stijlvol en praktisch.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108454 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Lengte Product - cm | 37,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 24,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het vierkante nachtkastje Avignon is een moderne en strakke toevoeging aan elke slaapkamer. Gemaakt van UV-gelakt MDF en voorzien van een bovenframe en 2 lades met metalen lopers, is dit nachtkastje zowel stijlvol als functioneel. Het compacte formaat van 37x32x24,6 cm maakt het perfect voor kleinere ruimtes. Bovendien voegt de wandbevestiging een vleugje elegantie toe aan elke kamer. Upgrade vandaag nog je slaapkamer met nachtkastje Avignon!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's