Bedtent Pet Shop
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bedtent Pet Shop uit katoen voor halfhoogslapers Charlotte en Astrid.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.5 |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VITX50014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 72,00 cm |
| Materiaal | Katoen Katoen is een zachte, eencellige vezel, die uit de opperhuid van de zaden van de katoenplant groeit. De vezels worden tot draden gesponnen en als zodanig gebruikt om zacht, luchtdoorlatend textiel van te maken. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze bedtent Fire Truck is de perfecte aanvulling voor de halfhoogslapers Charlotte en Astrid. Het gordijn bestaat uit drie delen die met klittenband kunnen bevestigd worden. De tent uit katoen is bedrukt met een dierenwinkel, met verschillende dieren zoals honden, katten en een pony. Verander de kinderkamer in een echt speelparadijs.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack