Gestoffeerd bed Maeva 140x200cm - groene bouclé stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Twijfelaarbed Maeva 213x148x132cm uit spaanplaat, bekleed met groene bouclé stof. Voorzien van een lattenbodem van 140x200cm. Matras niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.15 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 140 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 150 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Certificaten | Oeko-Tex gecertificeerd Het OEKO-TEX-certificaat garandeert dat textiel getest is op schadelijke stoffen en veilig is voor de gezondheid. Kies voor producten met dit label voor een verantwoorde en veilige keuze. |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIMNBE1493 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 147,00 cm |
| Lengte Product - cm | 212,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 132,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 2 |
Droom zalig weg met de slaapkamermeubelen Maeva. Dit tweepersoonsbed is gemaakt uit spaanplaat en is bekleed met groene boucléstof. De zachte bekleding voegt een vleugje textuur en luxe toe en zorgen voor een stijlvolle en gezellige uitstraling. Het opvallende afgeronde hoofdbord geeft het bed een trendy karakter. Het bed is voorzien van een lattenbodem van 140x200cm. De matras is niet inbegrepen. De bedden Maeva zijn beschikbaar in vier trendy kleuren. Ontdek de volledige collectie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack