Eenpersoonsbed Maeva - 212x97x107 cm - Groene bouclé stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eenpersoonsbed Maeva is gemaakt uit spaanplaat en komt met een bijhorende lattenbodem (matras niet inbegrepen).
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.05 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Certificaten | Oeko-Tex gecertificeerd Het OEKO-TEX-certificaat garandeert dat textiel getest is op schadelijke stoffen en veilig is voor de gezondheid. Kies voor producten met dit label voor een verantwoorde en veilige keuze. |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIMNBE9093 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 97,00 cm |
| Lengte Product - cm | 212,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 107,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 2 |
Droom zalig weg in dit eenpersoonsbed Maeva. De zachte bouclé bekleding voegt een vleugje gezelligheid toe en zorgt tegelijk voor een luxe-uitstraling. Het opvallende afgeronde hoofdbord geeft het bed een trendy karakter. Het bed is voorzien van een lattenbodem, matras niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack