Halfhoogslaper met glijbaan Astrid met bedtent & opbergzakjes Princess II - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Halfhoogslaper met glijbaan Astrid uit witgelakte den inclusief bedtent en opbergzakjes Princess II. Lattenbodem inbegrepen, geschikt voor een matras van 90x200 cm, matras niet inbegrepen.
Productinformatie
| SKU-Emob | VIPICOHSGB14022 |
| Gewicht in kg per stuk | 49.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Halfhoogslaper met glijbaan |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Prinses |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 114,00 cm |
| Lengte Product - cm | 217,00 cm |
| Breedte Product - cm | 209,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 5 |
Deze set bestaat uit de Astrid-halfhoogslaper en de Princess II-bedtent en -opbergzakjes. De Astrid-halfhoogslaper is gemaakt uit gelakt dennenhout en is geschikt voor een matras van 90 cm op 200 cm. Deze stabiele hoogslaper beschikt over poten van 6,5 x 6,5 cm dik. Het bed is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en is voorzien van een rechte ladder met brede treden. Optioneel kan een extra veiligheidskit (2 handgrepen + anti-slipstroken) voor het trapje en een legplankje aangekocht worden.
De Princess II-bedaccessoires zijn bedrukt met een prinses, een kasteel en een koets in roze katoen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack